Hall® Titan™

Řada Hall® Titan™, zdokonalená pro špičkový výkon, je další generací výkonných, přesných a spolehlivých ortopedických nástroj od jména, které je již více než 55 let důvěryhodné - Hall®  Powered Instruments.

Výkonné lithiové baterie Hall® poskytují vysoký točivý moment a dlouhotrvající výkon. Ovládání s proměnnou rychlostí a antivibrační design byly navrženy pro kontrolavou přesnost, zatímco ergonomický design a snížená hmotnost poskytuje optimální uživatelský komfort.

Dosáhněte optimální účinnosti jednostupňovou sterilizací. Sterilizujte násadce a baterie ve stejném kontejneru současně. Třídy IPX 6, IPX 8 a IPX 9 poskytují špičkovou ochranu proti vniknutí vody.

 

Hall® Titan™ (PRO9100B, PRO9200B, PRO9300B, PRO9350B, PRO9400B a PRO9450B) je napájen odnímatelnou dobíjecí baterií, která zajišťuje rotační, vrtací a osilační sílu pro příšlušenství (vrtáky, pilové listy nebo jiné nástavce) pro řezání kostí, vrtání, pohon a resekci měkkých tkání.

Jsou určeny pro vrtání a řezání měkké tkáně a kostí při následujících ortopedických chirurgických procedurách (včetně, ale nejen):

- sportovní lékařské postupy - reparace předního zkřízeného vazu, zadního zkříženého vazu, chrupavčitého okraje kloubní jamky a rotátorové manžety

- artroplastika s totální kloubní náhradnou (malé a velké klouby)

- osteotomie (malá nebo velká kost)

- sternotomie

 Soubory ke stažení