PRODEJ A SERVIS ZDRAVOTNICKÉ TECHNIKY

O naší společnosti

HSC Industry je obchodní a servisní organizace, která vznikla v roce 1998 převzetím servisních aktivit původní soukromé společnosti Hofman Servis Centrum 3M. Tato společnost vznikla v roce 1993 a od počátku zajišťovala záruční a pozáruční servis pro zdravotnickou techniku 3M.

Od roku 2000 zajišťujeme i prodej speciální zdravotnické techniky určené k provádění ortopedických a traumato-chirurgických operací. Došlo k převzetí výroby poháněných instrumentů 3M novým vlastníkem, společností Linvatec. Společnost Linvatec je součástí konsorcia ConMed USA.

 

Kvalitní značkový servis

HSC Industry navazuje na kvalitní značkový servis poskytovaný společnosti 3M a vytváří tak vhodnou podporu prodeje pro nově vznikající obchodní aktivity firmy.

V oblasti prodeje zdravotnické techniky nabízíme sortiment poháněných instrumentů – vrtačky, frézy, pily pro ortopedii, traumatologii, neurochirurgii a kardiochirurgii. Pohonem těchto nástrojů může být stlačený vzduch, baterie, elektřina nebo mechanický převod. Samozřejmostí je nabídka spotřebního materiálu k těmto instrumentům – oleje, pilky, vrtáky a frézy.

 

Záruční a pozáruční opravy

HSC Industry, spol. s r.o., Trmice. V servisní činnosti zajišťujeme záruční a pozáruční opravy pro 3M a Linvatec. Servis poskytujeme i dalším smluvním partnerům na jejich zdravotnickou techniku.

Technická úroveň pracovníků servisu je zajišťována pravidelným školením v zahraničních servisních centrech u výrobců zdravotnické techniky.

GARANCE KVALITY

Certifikáty

Certifikáty získané společností HSC Industry, spol. s r.o.