OPRAVA STETOSKOPŮ LITTMANN

Autorizovaný servis Littmann

Oprava stetoskopů Littmann

Abyste udrželi svůj Littmann stetoskop v optimální kondici, doporučujeme dodržovat instrukce ohledně čištění níže. Pokud se přesto u Vašeho Littmann stetoskopu objeví problém, který vyžaduje opravu, servisní požadavky řešíme na e-mailu   případně na telefonním čísle +420 475 620 808.

*Záruční doba

Váš stetoskop Littmann má nejlepší servis a záruční podmínky v oboru. Pokud se objeví chyba materiálu nebo výroby v záruční době, opravy jsou provedeny zdarma, s výjimkou případů zjevně nesprávného používání nebo zevního poškození.

Váš stetoskop Littmann je vyroben tak, aby Vám roky spolehlivě sloužil. Pravidelným čištěním stetoskopu zajistíte optimální akustické vlastnosti.

 

Obecná doporučení pro čištění

  • Neponořujte svůj stetoskop do žádné tekutiny ani ho žádným způsobem nesterilizujte. Je-li potřeba desinfekce, stetoskop lze otírat roztokem 70% isopropyl alkoholu.
  • Chraňte svůj stetoskop před extrémním horkem, chladem, rozpouštědly a oleji.
  • Pro důkladnější čištění lze vyjmout ušní olivky.

 

Údržba hadiček

Většina hadiček používaných u stetoskopů Littmann je vyrobena z PVC (polyvinylchloridu), který tuhne při dlouhodobé expozici lipidům lidské kůže. Nošení stetoskopu kolem krku může vést časem ke ztuhnutí hadiček. Nosíte-li stetoskop kolem krku, doporučujeme ho nosit za límcem, tak, aby se nedotýkal kůže.

Zdroj: https://www.3m.com/

 

Náhradní díly pro stetoskopy Littmann

  • membrány a jistící kroužky
  • nasazovací olivky

​Kompletní sortiment náhradních dílů najdete v našem internetovém obchodě emedik.cz. V případě pozáruční opravy není potřeba náhradní díly objednávat, ale stačí poškozený stetoskop zaslat na adresu níže.

 

Pozáruční servis stetoskopu Littmann

Adresa pro zaslání pozáručního servisu stetoskopu Littmann

Prosím připojte alespoň lísteček s adresou a kontaktem na Vás pro přepravce, jinak se nám velmi těžko posílají balíky zpátky!

HSC Industry, spol. s r.o.
Gogolova 275/24
400 04  Trmice