Autorizovaný servis Littmann

Oprava stetoskopů Littmann

Abyste udrželi svůj Littmann stetoskop v optimální kondici, doporučujeme dodržovat instrukce ohledně čištění níže. Pokud se přesto u Vašeho Littmann stetoskopu objeví problém, který vyžaduje opravu, servisní požadavky řešíme na e-mailu servis@hscindustry.com případně na telefonním čísle +420 475 620 808.

*Záruční doba

Váš stetoskop Littmann má nejlepší servis a záruční podmínky v oboru. Pokud se objeví chyba materiálu nebo výroby v záruční době, opravy jsou provedeny zdarma, s výjimkou případů zjevně nesprávného používání nebo zevního poškození.

Váš stetoskop Littmann je vyroben tak, aby Vám roky spolehlivě sloužil. Pravidelným čištěním stetoskopu zajistíte optimální akustické vlastnosti.

Obecná doporučení pro čištění:

  • Neponořujte svůj stetoskop do žádné tekutiny ani ho žádným způsobem nesterilizujte. Je-li potřeba desinfekce, stetoskop lze otírat roztokem 70% isopropyl alkoholu
  • Chraňte svůj stetoskop před extrémním horkem, chladem, rozpouštědly a oleji
  • Pro důkladnější čištění lze vyjmout ušní olivky.

Údržba hadiček:

Většina hadiček používaných u stetoskopů Littmann je vyrobena z PVC (polyvinylchloridu), který tuhne při dlouhodobé expozici lipidům lidské kůže. Nošení stetoskopu kolem krku může vést časem ke ztuhnutí hadiček. Nosíte-li stetoskop kolem krku, doporučujeme ho nosit za límcem, tak, aby se nedotýkal kůže.

Zdroj: http://solutions.3mcesko.cz/

Náhradní díly pro stetoskopy Littmann:

  • membrány a jistící kroužky
  • nasazovací olivky

​Kompletní sortiment náhradních dílů najdete v našem internetovém obchodě emedik.cz. V případě pozáruční opravy není potřeba náhradní díly objednávat, ale stačí poškozený stetoskop zaslat na adresu níže.

Adresa pro zaslání pozáručního servisu stetoskopu Littmann:

prosím připojte alespoň lísteček s adresou a kontaktem na Vás pro přepravce, jinak se nám velmi těžko posílají balíky zpátky! 

HSC Industry, spol. s r.o.
Gogolova 275/24
400 04  Trmice

 

Jméno a příjmení:

Telefon:

E-mail:

Poznámka:

povinné údaje