Nabídka pracovních míst

Obchodní zástupce pro Čechy

Pracovní náplň

Aktivní komunikace s klienty ve svěřeném regionu, vyhledávání nových obchodních příležitostí, komunikace s lékaři a nemocnicemi, zaučování lékařů a zdravotnického personálu (praktické workshopy), prezentace nových výrobků a metod, účast na školeních a seminářích, pravidelný reporting

Požadujeme

Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou

Řidičský průkaz skupiny B., ochota cestovat

Znalost práce na PC

Pokročilá znalost anglického jazyka

Časová flexibilita, samostatnost, pracovitost, pečlivost a zodpovědnost

Komunikativnost, příjemné vystupování a aktivní přístup k řešení problémů

Odolnost vůči práci pod tlakem

Nabízíme

Odpovídající finanční ohodnocení

Osobní automobil, služební telefon a notebook

5 dní Sick Days

Nástup co nejdříve

Kontaktní formulář

 povinné údaje
Jméno:
Telefon:
Pozice:
Zpráva:
Příloha: přidat přílohu