Nabídka pracovních míst

Servisní technik

Pracovní náplň

diagnostika a opravy zdravotnických přístrojů, pravidelné prohlídky a údržba zdravotnické techniky, odborná a administrativní činnost spojená se zdravotnickou technikou

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání elektrotechnického směru - vhodné i pro absolventy
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B., ochota cestovat
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka – práce s manuály v anglickém jazyce
  • Orientace v elektrotechnických schématech a servisních manuálech
  • Příjemné vystupování a manuální zručnost
  • Časová flexibilita, samostatnost, pracovitost, pečlivost a zodpovědnost
  • Komunikativnost, příjemné vystupování a aktivní přístup k řešení problémů
  • Odolnost vůči práci pod tlakem

Nabízíme

  • Zajištění Vyhlášky č. 50
  • Zahraniční školení
  • Služební telefon, notebook a automobil
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 dní Sick Days

Nástup co nejdříve

Vaše nabídky spolu se strukturovaným životopisem s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na e-mail egernatova@hscindustry.com

Kontaktní formulář

 povinné údaje
Jméno:
Telefon:
Pozice:
Zpráva:
Příloha: přidat přílohu